neděle 25. listopadu 2012

Víkendová výprava Adršpach (E-kronika)

V pátek 28. 9. jsme jeli na výpravu do okolí Trutnova a Adršpašských skal. Sraz byl v 15:20 na metru Lužiny. Když jsme dojeli na Hlavní nádraží, tak tak jsme stihli vlak. Cesta vlakem trvala 3 hodiny a během této cesty jsme hráli různé hry, například šibenici, piškvorky atd. Na zastávce v Trutnově jsme vystoupili a asi 10 minut šli pěšky až ke skautské základně, která patřila místnímu skautskému středisku Hraničář. Chvíli jsme nevěděli, jak se dostat dovnitř, ale nakonec jsme se v neznámém prostředí zorientovali, vešli dovnitř, vyšli jsme patro a vybalili karimatky a spacáky. Poté následovala chvíle, kdy si každý dělal, co chtěl. Někdo jedl, někdo si prohlížel dům. Po nějaké době se všichni shromáždili v místnosti, kde byl už připravený notebook a projektor, a dívali jsme se na film. Po filmu si všichni vyčistili zuby a hned se šlo spát, abychom mohli ráno brzy vstávat. Čekala nás výprava do skal, na kterou jsme se všichni těšili.
--Pálkař

V sobotu ráno jsme se nasnídali, prohlédli si blízké okolí a poté jsme hráli různé hry. Odpoledne jsme se naobědvali a po obědě jsme plni energie vyrazili na výlet do Adršpachu, kde jsme zažili mnoho legrace a naučili se novým věcem. Ušli jsme asi 15 km, viděli jsme spoustu zajímavých a úžasných skal a přírodních úkazů a byli jsme celkem unavení.

Po večeři jsme znovu hráli mnoho her, jako například aktivity, u kterých jsme zažili spoustu legrace. Naši vedoucí pro nás mezitím připravili noční bojovku po týmech. Tým, který vyhrál, dostal pytel bonbónů. Nakonec zrovna můj tým vyhrál, tak jsme to s  klukama oslavili. Po dlouhém dni jsme byli všichni moc unavení, tak jsme šli spát. Ráno nás čekal další, ale už poslední den. Celá sobota se mi moc líbila a těším se na další výpravu.
--Krox

Neděle začala ranním budíčkem asi v 8:00 a hned jak jsme vstali, tak jsme si museli zabalit věci do batohu, abychom byli odpoledne připraveni na cestu domů. Pak byla snídaně. Co bylo, si už nepamatuju, ale bylo to docela dobré. Po snídani jsme se šli projít do centra Trutnova, dorazili jsme na náměstí a chtěli jsme jít i do muzea, ale tam bylo zavřeno, tak jsme se šli podívat na draka. Po prohlídce města jsme se vrátili a ještě před obědem si zahráli frisbee-fotbal. Pak byly párky a po obědě jsme vzali svá zavazadla, šli na nádraží a zamířili domů. Po třech hodinách jsme byli na Lužinách, kde jsme se rozloučili.
--Dusík

Fotky z akce

Žádné komentáře: