středa 1. dubna 2015

Dvoudenka České Švýcarsko (kronika)

Pátek 27. března
Sraz byl odpoledne na Lužinách, potom jsme se metrem přemístili na Nádraží Holešovice, odkud jsme jeli rychlíkem do stanice Ústí n/L. Odtamtud jsme zase vlakem dojeli do stanice Chřibská. Vesnice byla poměrně roztahaná a k cíli dnešního dne jsme museli našlapat ještě 7 km. Cestou jsme viděli strašidelný dům, který vypadal jako po nárazu od kamionu. To už jsme byli natěšení na odpočinek: chalupu Lukášových prarodičů. Paní domácí byla moc hodná a uvařila nám guláš.
Po večeři jsme si pouštěli japonský film a šli jsme spát před půlnocí.

Sobota 28. března
Druhý den nás časně ráno nás vzbudil Cibul a hybaj na rozcvičku, v plánu byl dlouhý výlet a proto jsme se chvíli vezli autem a skoro všem se dělalo nevolno. Nejdříve jsme šlapali pískovou cestou pořád stále výš a výš.
Brácha, Lovec a Franta šli pořád vepředu. Až jsme konečně spatřili uhrančivou Pravčickou bránu,
navštívili moře vyhlídek a viděli jsme překrásná panoramata se západem Slunce.
Když jsme byli všichni dole, tak se šlo do chalupy a přitom jsme hráli klíště, tj. kolíček, který musíte někomu tajně připnout. Asi v polovině cesty jsme se odpojili od vedoucích a Koumák nás do chalupy dovezl autem. Potom jsme se koukali na fotbal. Když přišli vedoucí tak byla grilovačka, potom jsme měli bojovku a zase se šlo spát pozdě.

Neděle 29. března
Dnes nebyla rozcvička, ale hned jsme šli na výlet k akvaduktu, který se nachází v blízkosti našeho hlavního víkendového stanu.
Hledali jsme kešku a také jsme šli temným tunelem. Když jsme se vrátili, tak jsme si pochutnali na buchtičkách se šodó a po tom jsme se rozloučili a šli jsme na autobus, kterým jsme jeli do Děčína a odtamtud jsme vrátili do Prahy. No prostě super výprava.
--Franta

7 komentářů:

Majortotosite Com řekl(a)...

However I wish to say that this write-up very compelled me to take a look at and do it! Your writing taste has been surprised me. Thank you 먹튀검증

Racesite Pro řekl(a)...

Spot on with this write-up, I absolutely believe that this website needs a lot more attention. I’ll probably be returning to read more, thanks for the advice! 경마

badugisitenet řekl(a)...

I really enjoy your web’s topic.I hope that you continue to share a lot of knowledge.
바카라사이트

Preslin řekl(a)...

Nice informative content. Thanks for sharing. Keep sharing more blogs. Rockingham Reckless Driving

jamesanderson řekl(a)...

I am genuinely thankful for the priceless insights you've shared in this blog post. Your thoughtful analysis and creative concepts have truly deepened my grasp of the topic. I wholeheartedly commend you for the dedication you've shown in crafting this enlightening article. I'm eagerly anticipating the wealth of knowledge I'll gain from your future posts.
Abogado de Crímenes Sexuales en Nueva Jersey

Wilson řekl(a)...

Dvoudenka České Švýcarsko Kronika" sounds like a fascinating chronicle of the natural beauty in the Czech Switzerland. The blog's coverage of the region's landscapes, flora, and fauna is captivating and educational. Keep up the great work in sharing the wonders of this unique place!
abogados de divorcio nueva jersey

larryjoe řekl(a)...

"Sipkapraha's insightful blog post on the Czech-Swiss exchange beautifully captures the essence of cultural collaboration. The detailed chronicle provides a vivid narrative of the two nations coming together, fostering mutual understanding and friendship. The engaging storytelling, accompanied by captivating visuals, transports readers into the heart of this enriching experience. Sipkapraha skillfully documents the cultural exchange, showcasing the significance of such initiatives in bridging gaps and creating lasting connections. Kudos to Sipkapraha for sharing this inspiring tale and contributing to cross-cultural appreciation and harmony."
Penalty Driving On Suspended License New Jersey