středa 22. června 2011

Výprava na Karlštejnsko (E-kronika)

V sobotu 18. června 2011 jsme se vydali na hrad Karlštejn a do jeho okolí.
Zvolili jsme cestu vlakem. U vlakového nádraží jsme čekali na opozdilého člena výpravy a mezitím jsme si hráli hru s létajícím talířem. Od vlakového nádraží jsme šli přímo k hradu. Odtud jsme se vypravili do údolí, až jsme došli k velkému starému lomu. K lomu se vázal příběh o ztraceném německém vojákovi, který nám vyprávěl Papež. Po cestě nám chvilku pršelo, ale pořád jsme šli dál bez problémů. Došli jsme zpátky do podhradí a pak i na nádraží. Cestou domu se někteří odpojili a šli do klubovny. V klubovně jsme si zahráli několik her a šli jsme domu.
I přesto, že jsem na Karlštejně byl již několikrát, se mi výprava s klukama z našeho oddílu moc líbila.
--Strejda
klikni pro zobrazení fotek z výpravy
(pod značkou E-kronika najdete další zápisy z výprav i jiných akcí)

Žádné komentáře: