středa 22. června 2011

Výprava na Kokořínsko (E-kronika)

Na začátku jara se náš oddíl vypravil na Kokořínsko.
Když jsme vyrazili, po cestě se k nám přidala skupina holek z Mawadani. Cestou na základnu jsme hrály nějaké hry. Bohužel dorazili jsme až v noci. První večer jsme se rozdělili do dvou družstev a řeklo se téma celé výpravy, což byla válka mezi králem a jeho synem princem. Každé družstvo mělo jednoho z vladařů a jeho ženu. Potom jsme šli již spát. Spalo se docela dobře a bylo i teplo. Druhý den jsme šli na celodenní výpravu na hrad Kokořín. Po cestě bylo několik stanovišť. Na příklad na jednom jsme lovili z jedličí, šišek, větviček, atd. jednu minci. Když už jsme došli na hrad tak jsme zjistili, že je zavřený, proto jsme si tu jednu velikou hru zahráli venku.
fotoalbum 1
Druhý večer jsme si pouštěli film. Potom se někteří kluci rozhodli, že malé holky, které tam dělali trochu nepořádek, tak že je za to potrestají. Jinak ta základna byla prostě obyčejná stará bouda. Jídlo bylo dost dobrý. Další den bylo vyhlášení. Skupina jménem „Strejdova“ vyhrála.
Tahle výprava se mi moc líbila a těším se na další takovou.
Ahoj Strejda
fotoalbum 2
(pod značkou E-kronika najdete další zápisy z výprav i jiných akcí)

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

You additionally be} an e-commerce enterprise working in Western markets, or run a retail retailer, a video games arcade, a leisure and entertainment facility, a resort, bar, cinema, on line casino or one other type of enterprise. Whatever your business, it is important find a way 코인카지노 to|to have the flexibility to} access the rouletste machine products your prospects demand; and without problem. The minimal withdrawal, the time needed to process withdrawals, and whether or not or not there is a charge will all rely upon the chosen methodology.